Buhalteriams, finansininkams, vadovams, teisininkams, biurų administratoriams. JŪS PRIVALOTE ŽINOTI DAUGIAU!

Lietuvoje

split_long.png
Lietuvos Bankas galės identifikuoti klientus iš bet kurios pasaulio šalies 2020 07 15
Startuolis „iDenfy“ yra sukūręs programinę įrangą, kuri dirbtinio intelekto pagalba, nuotoliniu būdu, geba atpažinti kliento tapatybės dokumentus ir veidą. Tapatybei patvirtinti klientui užtenka turėti mobilųjį telefoną arba kompiuterį su vaizdo kamera ir pateikti veido ir asmens tapatybės dokumento nuotraukas. Ši tapatybės patikra Lietuvos Bankui padės saugiai atlikti skaitmeninės monetos LBCOIN pirkėjų tapatybės patikrinimą ir užkirsti kelią asmenims, norintiems nuslėpti savo tikrąją tapatybę.
„Mūsų komanda džiaugiasi, kad gavome unikalią galimybę dirbti kartu su Lietuvos Banku. Neabejoju, kad ši patirtis bus neįkainojama, dirbant su komerciniais ir nacionaliniais bankais iš viso pasaulio. Tikimės, kad Lietuvos Banko inovatyvumas, naudojant nuotolinį tapatybės nustatymą, įkvėps ir kitas finansų įstaigas būti pažangiomis ir rinktis naujausias technologijas. Šis sprendimas ne tik sutaupys Lietuvos Banko klientų laiką, tačiau ir suteiks galimybę bet kurios šalies gyventojui įsigyti kolekcinę monetą”, – sako įmonės „iDenfy“ vadovas Domantas Čiuldė.
Šiuo metu „iDenfy“ sukurta technologija atpažįsta daugiau nei 1300 asmens tapatybės dokumentų rūšių iš daugiau nei 200 šalių, todėl Lietuvos Bankui yra nesudėtinga priimti pirkėjus iš skirtingų valstybių, užtikrinant pinigų plovimo prevencijos keliamus reikalavimus. 
Lietuvos Bankas skaitmeninę monetą LBCOIN išleis 2020 m. liepos 23-ąją, bet LBCOIN elektroninė parduotuvė jau veikia ir klientai jau dabar gali registruotis, atliekant tapatybės nustatymą nuotoliniu būdu.

LBCOIN yra pirmoji skaitmeninė kolekcinė moneta pasaulyje, sukurta blokų grandinės technologijos pagrindu. Skaitmeninę kolekcinę monetą sudaro 6 atsitiktinai parinkti skaitmeniniai žetonai, kuriuos pirkėjai gali konvertuoti į fizinę kolekcinę monetą. Lietuvos Bankas išleis 4 tūkst. LBCOIN monetų, t. y. 24 tūkst. skaitmeninių žetonų. Pirkėjai galės naudoti savo žetonus fizinėms sidabro monetoms išpirkti.

 
Komentarai (0)
Naujas komentaras
Jūsų el. paštas
 
Jūsų vardas
Komentaras
Apsaugos kodas secimg
 

Gaukite naujienas el. paštu

RSS

split

split

Savaitės sentencija

Nori išgirsti protingą atsakymą, protingai ir klausk.

J. V. Gėtė

Senesnės sentencijos

B U H A L T E R I !

Buhalterio kalendorius

<
2020 m. rugpjūtis
>
I
II
III
IV
V
VI
VII
27
28
29
30
31
1
2
3
4
5
6
Akcijos
MOKESČIŲ KALENDORIUS
NEMOKAMI seminarai
Renginiai
REIKŠMINGOS datos
 
 

Verta žinoti

Lietuvos Respublikos Seimas 2020-uosius paskelbė Vilniaus Gaono ir Lietuvos žydų istorijos, Šventojo Jono Pauliaus II, Chiunes Sugiharos, Steigiamojo Seimo šimtmečio, Unesco pasaulio paveldo Lietuvoje, Tautodailės, Eugenijos Šimkūnaitės, Ateitininkų, Mokyklų bendruomenių METAIS

split

NAUJI mokymai - Tapkite profesionalu su LINKEDIN

AKTUALŪS nuotoliniai mokymai IŠMANUSIS BIURAS

→  SUSIDOMĖJOTE?

split

Vardadieniai

split

Šiandien orai Lietuvoje

Orai Vilniuje Orai Kaune Orai Klaipėdoje Orai Panevėžyje Orai Alytuje Orai Marijampolėje Orai Utenoje Orai Kėdainiuose Orai Ukmergėje Orai Mažeikiuose

9,56€  8,00 €   / IŠPARDUOTA!