Buhalteriams, finansininkams, vadovams, teisininkams, biurų administratoriams. JŪS PRIVALOTE ŽINOTI DAUGIAU!

Lietuvoje

split_long.png
Siekiama kuo greičiau atkurti e. sveikatos sistemos veiklą 2020 07 21
Daugumos Registrų centro tvarkomų registrų ir informacinių sistemų veikla, sutrikusi dėl pirmadienio liūties padarinių, antradienio rytą buvo atnaujinta. Šiuo metu siekiama kuo greičiau atkurti e. sveikatos sistemos veiklą.

 

„Noriu visus nuraminti ir pranešti, kad visi duomenys yra saugūs, neprarasti ir bus atkurta prieiga prie jų. Didžiosios dalies Registrų centro paslaugų teikimas jau atnaujintas, pvz., gyventojų registro, tačiau iki šiol neveikia e. sveikatos sistema. Apgailestaujame dėl šios avarijos ir sudarytų kliūčių išrašyti elektroninius receptus ar nedarbingumo pažymas. Tikimės, kad artimiausiu metu pavyks atkurti šių paslaugų teikimą“, – sako ekonomikos ir inovacijų ministras Rimantas Sinkevičius.

 

Per pirmadienio vakarą sostinę užklupusią smarkią liūtį dėl vamzdžio trūkimo vanduo prasiskverbė į sostinės V. Kudirkos gatvėje esančias Registrų centro patalpas ir buvo užlieta Registrų centro serverinė. Dėl to sutriko čia esančių serverių veikla ir laikinai neveikė įmonės tvarkomi registrai bei informacinės sistemos.

 

Registrų centro komanda visą naktį šalino liūties padarinius – daugumos registrų ir informacinių sistemų veiklą pavyko atkurti.

 

Ekonomikos ir inovacijų ministerijos inf.
 
Komentarai (0)
Naujas komentaras
Jūsų el. paštas
 
Jūsų vardas
Komentaras
Apsaugos kodas secimg
 

Gaukite naujienas el. paštu

RSS

split

split

Savaitės sentencija

Nori išgirsti protingą atsakymą, protingai ir klausk.

J. V. Gėtė

Senesnės sentencijos

B U H A L T E R I !

Buhalterio kalendorius

<
2020 m. rugpjūtis
>
I
II
III
IV
V
VI
VII
27
28
29
30
31
1
2
3
4
5
6
Akcijos
MOKESČIŲ KALENDORIUS
NEMOKAMI seminarai
Renginiai
REIKŠMINGOS datos
 
 

Verta žinoti

Lietuvos Respublikos Seimas 2020-uosius paskelbė Vilniaus Gaono ir Lietuvos žydų istorijos, Šventojo Jono Pauliaus II, Chiunes Sugiharos, Steigiamojo Seimo šimtmečio, Unesco pasaulio paveldo Lietuvoje, Tautodailės, Eugenijos Šimkūnaitės, Ateitininkų, Mokyklų bendruomenių METAIS

split

NAUJI mokymai - Tapkite profesionalu su LINKEDIN

AKTUALŪS nuotoliniai mokymai IŠMANUSIS BIURAS

→  SUSIDOMĖJOTE?

split

Vardadieniai

split

Šiandien orai Lietuvoje

Orai Vilniuje Orai Kaune Orai Klaipėdoje Orai Panevėžyje Orai Alytuje Orai Marijampolėje Orai Utenoje Orai Kėdainiuose Orai Ukmergėje Orai Mažeikiuose

9,56€  8,00 €   / IŠPARDUOTA!