Buhalteriams, finansininkams, vadovams, teisininkams, biurų administratoriams. JŪS PRIVALOTE ŽINOTI DAUGIAU!

Apie mus

split_long.png
  • INFOLANGAS.LT nušviečia esminius Lietuvos ekonomikos, finansų, darbo rinkos ir socialinės politikos naujienas, informuoja apie visus mokesčių ir socialinio draudimo pasikeitimus.

 

  •  Portalas skelbia patikimą ir patikrintą informaciją iš Seimo ir Vyriausybės, Finansų, Socialinės apsaugos ir darbo bei kitų ministerijų.

 

  • INFOLANGAS.LT - tai operatyvūs Valstybinės mokesčių inspekcijos, Darbo inspekcijos, SODROS specialistų atsakymai į pateiktus klausimus,  aktualios konsultacijos mokesčių mokėtojams.

 

 

Viešoji įstaiga InfoRINKA pradėjo savo veiklą 1998 m., išleidusi dokumentų rinkinį Raštai mokesčių mokėtojams konsultuoti“, į kurį buvo sudėti visi aktualiausi Lietuvos Respublikos finansų ministerijos ir Valstybinės mokesčių inspekcijos prie Finansų ministerijos norminiai teisės aktai. Šis rinkinys sulaukė didelio populiarumo.


2009 m. pradžioje, įsibėgėjus naujajai mokesčių reformai, InfoRINKA išleido kompaktinį diską „Naujausi mokesčių pakeitimai 2009“, kuris tapo nepakeičiamu daugelio Lietuvos įmonių buhalterių ir finansininkų pagalbininku.


Ypatingo susidomėjimo sulaukė kompaktinis diskas „Naujausi mokesčių ir teisės aktų pakeitimai PLIUS“ – tai pačių reikalingiausių ir aktualiausių  mokesčių pakeitimų, socialinio draudimo, darbuotojų saugos ir sveikatos bei kitų norminių teisės aktų elektroninis dokumentų rinkinys, papildytas įvairių dokumentų formomis ir blankais, kuriuos galima pildyti ir išsaugoti kompiuteryje.

 

Naujausias InfoRINKA kūrinys - naujienų portalas INFOLANGAS.LT, kuris yra nuolatinis Lietuvos buhalterių ir finansininkų partneris.


Gaukite naujienas el. paštu

RSS

U Ž D U O K I T E   K L A U S I M Ą

             info@infolangas.lt

split

split

Savaitės sentencija

Nori išgirsti protingą atsakymą, protingai ir klausk.

J. V. Gėtė

Senesnės sentencijos

D Ė M E S I O ! ! !

D Ė M E S I O ! ! !

Buhalterio kalendorius

<
2023 m. rugsėjis
>
I
II
III
IV
V
VI
VII
28
29
30
31
1
Akcijos
MOKESČIŲ KALENDORIUS
NEMOKAMI seminarai
Renginiai
REIKŠMINGOS datos
 
 

Verta žinoti

Lietuvos Respublikos Seimas 2023-uosius paskelbė  Lietuvos sostinės Vilniaus ir Gedimino laiškų, Klaipėdos krašto, Šventojo Juozapato metais

 


split

NAUJI mokymai - Tapkite profesionalu su LINKEDIN

AKTUALŪS nuotoliniai mokymai IŠMANUSIS BIURAS

→  SUSIDOMĖJOTE?

split

Vardadieniai

split

Šiandien orai Lietuvoje

Orai Vilniuje Orai Kaune Orai Klaipėdoje Orai Panevėžyje Orai Alytuje Orai Marijampolėje Orai Utenoje Orai Kėdainiuose Orai Ukmergėje Orai Mažeikiuose

9,56€  8,00 €   / IŠPARDUOTA!