Buhalteriams, finansininkams, vadovams, teisininkams, biurų administratoriams. JŪS PRIVALOTE ŽINOTI DAUGIAU!

Nuotoliniai mokymai portale INFOLANGAS.LT

split_long.png

 

 

Kaina 69 / 79 EUR   Nuotoliniai mokymai „SOCIALINIAI TINKLAI...“

Užsisakyti

 

 


 

Kaina 39 / 45 EUR   Nuotoliniai mokymai „Išmanusis BIURAS“

Užsisakyti

 

InfoRINKA džiaugiasi galėdama padėti buhalteriams ir finansininkams sužinoti daugiau ir pristato naują produktą – interaktyvius mokymus internete  – savo srities profesionalų parengtus vaizdo seminarus.

 

  • Nuotolioniai mokymai sydaryti iš atskirų skyrelių (vaizdo konsultacijų), kuriose išsamiai, su pavyzdžiais išdėstyta pateikta medžiaga. 
  • Klientų patogumui paruošėme visų vaizdo konsultacijų tekstinę medžiagą ir pavyzdžius, kuriuos galima atsisiųsti internetu.
  • Visa pateikta medžiaga galite naudotis bet kada, kur tik bebūtumėte, svarbu, kad turėtumėte kokybišką interneto ryšį.

 

SOCIALINIAI TINKLAI – Jūsų profesiniam tobulėjimui

 

  • Vaizdo mokymuose Tapkite profesionalu naudodamiesi Linkedin sužinosite kaip užmegzti naujus profesinius ryšius su kitų įmonių darbuotojais, reprezentuoti save darbo rinkoje kaip profesionalą, kaip susirasti mėgstamą ir pelningą darbą Lietuvoje ir užsienyje, savo įmonei atrinkti geriausius kandidatus į esamą darbo vietą.
  • Vaizdo mokymuose Facebook. kaip susirasti draugų ir plėsti versla? sužinosite kaip keistis informacija su draugais, sukurti įmonės darbuotojų ar bendraminčių grupę ir sėkmingai bendradarbiauti, skelbti savo įrašus ir dalyvauti diskusijose, sekti ir domėtis organizacijų ir įmonių bei žymių žmonių veikla. Mokymuose išmoksite greitai kurti pranešimus ir dalintis kitų vartotojų pranešimais, palaikyti glaudesnius dalykinius ryšius su klientais, valdyti puslapio privatumo ir saugumo nustatymus, padėsiančius apsaugoti Jūsų anketą nuo įsilaužėlių.

 

Išmanusis BIURAS


  • Vaizdo seminare  WORD 2010: kaip sukurti tobulą dokumentą išmoksite formatuoti dokumentus, nustatyti įvairius parametrus, kurti ir redaguoti tekstų pastraipas, įterpti objektus ir naudotis kitomis programos galimybėmis, be kurių neišsiversite kurdami tobulą dokumentą!
  • Vaizdo seminare EXCEL 2010 – universali skaičiuoklė susipažinsite su elektroninėmis lentelėmis EXCEL 2010, sužinosite, kaip jos kuriamos ir valdomos specialiais įrankiais, kaip įvedami ir valdomi duomenys, kaip kuriami duomenų sąrašai, filtruojami duomenys ir kam reikalingos loginės funkcijos.
  • Vaizdo seminare EXCEL 2010 – pažengusiems vartotojams išmoksite įterpti formules, naudoti įvairias specialias funkcijas įmonės veiklos analizei ir duomenų kontrolei atlikti.
    Seminare pateikta balanso ir biudžeto planavimo pavyzdžių.

 

Pasirinkite ir išnagrinėkite Jus dominančių nuotolinių mokymų turinį, peržiūrėkite vaizdo demonstraciją.


Dėmesio! Mokymams reikalingi specialūs kodai, kurie suteikiami Jūsų nurodytu el. paštu, užsisakius ir apmokėjus pateiktą išankstinio mokėjimo sąskaitą. Banko pavedime nurodykite savo el. pašto adresą. Mokėjimo rekvizitai pateikti užsakyme.

Nuotoliniais mokymais galėsite naudotis neribotai metus nuo užsakymo datos.

Gaukite naujienas el. paštu

RSS

split

split

Savaitės sentencija

Nori išgirsti protingą atsakymą, protingai ir klausk.

J. V. Gėtė

Senesnės sentencijos

B U H A L T E R I !

Buhalterio kalendorius

<
2021 m. spalis
>
I
II
III
IV
V
VI
VII
27
28
29
30
Akcijos
MOKESČIŲ KALENDORIUS
NEMOKAMI seminarai
Renginiai
REIKŠMINGOS datos
 
 

Verta žinoti

Lietuvos Respublikos Seimas 2021-uosius paskelbė Jono Karolio Chodkevičiaus, Vytauto Mačernio, Juozo Zikaro, kardinolo Vincento Sladkevičiaus, Jurgio Ambraziejaus Pabrėžos, Juozo Lukšos-Daumanto, Abiejų Tautų Respublikos Gegužės 3-iosios Konstitucijos ir Tarpusavio įžado, Lietuvos totorių istorijos ir kultūros, archyvų, Marijos Gimbutienės metais

split

NAUJI mokymai - Tapkite profesionalu su LINKEDIN

AKTUALŪS nuotoliniai mokymai IŠMANUSIS BIURAS

→  SUSIDOMĖJOTE?

split

Vardadieniai

split

Šiandien orai Lietuvoje

Orai Vilniuje Orai Kaune Orai Klaipėdoje Orai Panevėžyje Orai Alytuje Orai Marijampolėje Orai Utenoje Orai Kėdainiuose Orai Ukmergėje Orai Mažeikiuose

9,56€  8,00 €   / IŠPARDUOTA!